Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i utrzymywanie relacji handlowych z Klientami (B2B).
  • Przygotowywanie ofert handlowych.
  • Aktywna sprzedaż szkoleń/usług doradczych oraz umawianie spotkań.
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy klientów w systemie CRM.
  • Współpraca i poszukiwanie ekspertów do projektów.
  • Promowanie firmy i jej usług (szkolenia, programy rozwojowe, usługi doradcze etc.).
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia sprzedaży usług B2B (min. 1 rok) na stanowisku z podobnym zakresem.
  • Samodzielności i bardzo dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności tworzenia tekstów – łatwość operowania słowem i wypowiadania się.
  • Nastawienia na realizacje wyznaczonych celów.
  • Elastyczności i zaangażowania w pracę.
  • Umiejętności pracy z zespołem stacjonarnym i zespołem ekspertów zewnętrznych.
  • Dodatkowe atuty: znajomość j. angielskiego na poziomie B2, prawo jazdy.

Proponujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat w małej firmie z 12letnim doświadczeniem.
  • System premiowy uzależniony od wyników po zakończeniu okresu próbnego.
  • Work-life balance (elastyczne godziny pracy).
  • Możliwość rozwoju (szkolenia).

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie CV w formacie na adres office@apauly.pl.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji”.