Zapraszamy na bezpłatne szkolenie MIX metod zarządzania projektami. Kierujemy je do kadry managerskiej, kierowniczej, zarządzającej zespołami i realizującej projekty! Szkolenie ma na celu porównanie najpopularniejszych na rynku standardów projektowych, co pozwoli osobom już pracującym na usystematyzowanie wiedzy natomiast osobom początkującym w branży projektowej na ich poznanie i wybór dalszej ścieżki rozwojowej.
W związku z limitowaną liczbą miejsc konieczne są zapisy
Kontakt Natalia Tasika-Lech tel 533 323 441 ,
mail [email protected]

Co WAŻNE!

Szkolenie w klarowny sposób uczy jakie metody, techniki czy narzędzia należy wybrać do zarządzania konkretnymi projektami.

Celem szkolenia jest analiza porównawcza najpopularniejszych standardów zarządzania projektami.
MIX Metod zarządzania projektami: PRINCE2® PMBoK® PCM® IPMA®