Trwa rekrutacja na studia podyplomowe „Szkoła Project Managerów”, realizowanej przez Szkołę.PM® w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu.

Studia rozwijają wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania projektami. Są dobrym przygotowaniem do pracy w zespołach projektowych, prowadzenia mniejszych projektów lub też uzupełnienia wiedzy. Uczestnicy studiów podyplomowych po zakończeniu zajęć są przygotowani do podejścia do egzaminów certyfikujących, takich jak IPMA poziom D.

W dynamicznym świecie coraz więcej podejmowanych przez firmy i instytucje działań ma charakter unikatowy, jednorazowy. Stosowane do tej pory procesy i procedury nie sprawdzają się. Dlatego projektowe podejście do zadań staje się w wielu firmach i instytucjach koniecznością a project managerowie są coraz bardziej doceniani i poszukiwani.

W trakcie praktycznych zajęć student studiów podyplomowych zdobędzie wszystkie kompetencje kierownika projektu, które następnie zostaną zweryfikowane w trakcie Assesmentu Projektowego. Program studiów oparty został na filozofii myślenia projektowego, porównania światowych metodyk i standardów i doskonale przygotowuje do zdawania egzaminów IPMA, PMI i SCRUM.

Studia realizowane są pod patronatem International Project Management Associations (IPMA).

Szczegóły i zapisy: Wyższa Szkoła Humanitas w Sosnowcu   

Dla pracodawców i pracowników sektora małych i średnich przedsiębiorstw istnieje możliwość otrzymania dofinansowania do kosztów studiów w wysokości nawet 80%. Koszt studiów dla mikroprzedsiębiorców wyniesie wtedy 1000 zł.

Link szkolenia w Bazie Usług Rozwojowych: BUR