Trwa zimowa rekrutacja na studia podyplomowe  z zarządzania projektami w Wyższej Szkole Humanitas w Sosonowcu. Kierunek jest realizowany przy współpracy z Szkołą Project Managerów.  Rekrutacja trwa do 15 marca. Start zajęć 10.04.2018 r.

Szczegóły i zapisy: http://bit.ly/2sQZoRi

Patronat IPMA

Studia realizowane pod patronatem International Project Management Association poprzez Autoryzowaną Jednostkę Szkoleniową IPMA.

Prowadzący

Zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy i eksperci z różnych branż i sektorów (IT, budowlany, telekomunikacja, administracja, fundusze unijne). Od lat samodzielnie prowadzą projekty oraz portfele projektów. Nasi profesjonaliści posiadają również wieloletnią praktykę w prowadzeniu szkoleń, coachingu i konsultingu. W trakcie swoich zajęć bazują na realnych sytuacjach z życia projekt managera. Trenerzy Szkoły.PM® posiadają wiele certyfikacji potwierdzających ich olbrzymią wiedzę i kompetencje: IPMA B, IPMA C, PRINCE2, Agile Scrum, scrum.org, PMP, Professional Scrum Mater I, ICF, PMP, MBA.

Możliwość zdobycia dofinansowania

Pracownicy i właściciele firm z sektora MŚP (małe i średnie przedsiębiorstwa) mogą uzyskać dofinansowanie do studiów w ramach Bazy Usług Rozwojowych (BUR):  http://bit.ly/2mjWX7Q

Szczegóły ubiegania się o dofinansowanie znajdziesz TUTAJ