Badania podają, że tylko 23% projektów w branży IT kończy się sukcesem. Problemem jest zły sposób zarządzania projektem i jego zespołem. Dzięki Scrumowi w sposób odpowiedni do złożoności i innowacyjności  IT przeprowadzisz każdy projekt.  To tylko jeden z argumentów, dlaczego warto wziąć udział w szkoleniu.

U nas uczysz się praktycznie

Nasi trenerzy to doświadczeni praktycy Scruma. Pracowali już przy niejednym projekcie i swoją wiedzę przekazują praktycznie. W trakcie zajęć szkoleniowiec pokaże realne sytuacje z życia. Wprowadziliśmy również bardzo angażujący sposób realizacji zajęć. W trakcie zajęć pracując w zespole, na konkretnym projekcie na własnej skórze poznasz, czym jest zwinne zarządzanie.

Najpopularniejszy sposób zarządzania w IT

Zarządzanie zwinne (takie jak Scrum) to najpopularniejszy sposób zarządzania pracą w firmach IT. Dzięki certyfikatowi ukończenia szkolenia, częściej będziesz zapraszany na rozmowy rekrutacyjne. To również dobry argument ,gdy chcesz otrzymać podwyżkę, czy awans. Warto zainwestować swój czas i pieniądze w szkolenie, które zwiększa twoje szanse na sukces zawodowy.

Przygotujesz się do egzaminu Scrum.org

Nasi uczestnicy ze skutecznością 80% zdają egzamin srum.org. Jest on też oficjalnym potwierdzeniem znajomości Scruma . Daje Ci możliwość pracy w roli Scrum Mastera lub w zespołach SCRUM

Nie tylko IT

Z rozwiązań zarządzania zwinnego korzysta coraz więcej przedstawicieli branży kreatywnej.  Scruma wybiera coraz więcej agencji PR, reklamowych, czy też graficznych.

Sprawdź najbliższe szkolenie ze Scruma >>