Stale udoskonalamy techniki szkolenia. Jednym z efektów tych prac jest unikalna pracownia robotów edukacyjnych PM.RobotsTM. Doświadczenie potwierdza, że najlepiej uczyć się na konkretnych przypadkach, poprzez praktykę i zabawę. Nasze sympatyczne roboty pomagają zrozumieć tajniki zwinnego podejścia do wytwarzania produktów i zarządzania projektami. Stale udoskonalamy techniki szkolenia. Jednym z efektów tych prac jest unikalna pracownia robotów edukacyjnych PM.RobotsTM. Doświadczenie potwierdza, że najlepiej uczyć się na konkretnych przypadkach, poprzez praktykę i zabawę. Nasze sympatyczne roboty pomagają zrozumieć tajniki zwinnego podejścia do wytwarzania produktów i zarządzania projektami.

PM.RobotsTM to:
• wstęp do nauki programowania
• atrakcyjne uzupełnienia kursów zarządzania projektami
• nauka zwinnego podejścia do wytwarzania produktów w metodzie Scrum