Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi szkoleniami. W Szkole.PM cały czas pracujemy nad tym, żeby proponowane przez nas szkolenia były dopasowane do potrzeb project managerów oraz odpowiadały na potrzeby branży.

Przedstawiamy ostatnio wprowadzone kursy do naszej oferty.

 

AGILE COACHING PROACTIVE COACHING MODEL™

 to propozycja dla osób, które chcą rozwinąć swoje kompetencje osobiste i zawodowe o coaching. Agile Coaching to nowoczesna forma wspierania zespołów projektowych w dobie ciągłych zmian.

Program szkolenia zawiera odpowiedź na pytanie, jak rozpoznać i rozwijać różnorodne talenty poszczególnych pracowników a zarazem całych agilowych zespołów projektowych. Wskazuje, jaka jest rola osób, które odpowiadają za realizację produktów i uzasadnienie biznesowe.

 

UMIEJĘTNOŚCI COACHINGOWE WG. STANDARDU PMBOK

Szkolenie dedykowane jest tym osobom, które chcą wykorzystać umiejętności coachingowe w zarządzaniu projektem. Szkolenie obejmuje zarówno twarde jak i miękkie techniki niezbędne w  zarządzaniu. PMBoK uwzględnia jako jedyna metodyka umiejętności coachingowe. Są one pomocne zarówno w obszarze zarządzanie zasobami ludzkimi, jak i zarządzania komunikacją.

 

TURKUSOWA ORGANIZACJA W OPARCIU O SCRUM

To pierwszy w Polsce program łączący koncepcje zwinnego wytwarzania produktów i zarządzania projektami z turkusowym stylem zarządzania. Scrum to usystematyzowane podejście (ang. framework) do wytwarzania produktu, a w zasadzie do dostarczania wartości dla naszych klientów. Podejście które opiera się multifunkcjonalnych zespołach o płaskiej strukturze, w których… nie ma szefów. Scrum wywodzi się ze świata tworzenia oprogramowania i sprawdza się tam świetnie… czas, żeby wykorzystać zwinne (ang. agile) podejście szerzej i połączyć idee turkusu ze zwinnym zarządzaniem. Nie tylko w świecie IT.

 

PORÓWNANIE PRINCE2, PMBOK, PCM, IPMA, AGILE/SCRUM

Szkolenie ma na celu porównanie najpopularniejszych na rynku standardów, co pozwoli osobom już pracującym na ustandaryzowanie wiedzy a osobom początkującym w branży projektowej umożliwi poznanie tych standardów i wybór dalszej ścieżki związanej z poznaniem konkretnych standardów.

 

RESEARCH & DEVELOPMENT PROJECT MANAGER – IPMA 4RD

Szkolenie przygotowuje do zdobycia dwóch certyfikatów jednocześnie – IPMA poziom D lub C oraz IPMA 4RD. Jako jedyna instytucja szkoleniowa w Polsce proponujemy kurs, który obejmuje zarządzanie projektami badawczo-rozwojowymi, komercyjnymi i projektami europejskimi. Posiadamy zespół i wiedzę, który wie, w jaki sposób łączyć oba te elementy w jednej organizacji, jak wdrażać projekty ze sponsorem publicznym do organizacji bez narażenia procesów biznesowych, urzędowych i ryzyka zwrotu środków publicznych.

 

W przygotowaniu: Agile PM, PRINCE2®, MoR®, ITIL®,MSP®, RESILIA™, P3M3®, P3O®, MoP®, MoV®

Chcesz zapytać o szkolenie? Zadzwoń! 32 726 11 34