Jesteś zainteresowany zawodem przyszłości, jakim jest zarządzanie projektami? Trafiłeś do właściwego miejsca!

U nas możesz zdobyć kompetencje, które przydadzą Ci się w trakcie startu w życie zawodowe, pozwolą zdobyć upragniony awans lub nową pracę.

W mało obciążający sposób zdobędziesz kompetencje, które uznawane są za kluczowe, najbardziej pożądane przez pracodawców. Będziesz uczestniczył w jednym zjeździe miesięcznie, biorąc udział w ciekawych warsztatach i miniwykładach.

Proponujemy szkolenie, które w praktyczny sposób przybliży Ci zarządzanie projektami, przygotuje do certyfikowanych egzaminów (SCRUM, IPMA) oraz do pracy w zespołach projektowych lub w roli kierownika mniejszych projektów.

Start kursu: 23-24 wrzesień

Nie czekaj. Działaj! Zapisz się do Szkoły Project Managerów

Masz dodatkowe pytania – zadzwoń: 32 726 11 34 lub 533 396 864