//Za tydzień widzimy się na „Dialogu Możliwości”

Za tydzień widzimy się na „Dialogu Możliwości”

Zapraszamy na spotkanie „Dialog Możliwości”, które odbędzie się 14 września o 18.00 w Gliwicach. Wśród prelegentów m.in. Dyrektor Generalna naszej szkoły – Joanna Pauly.

 

Dialog Możliwości promuje, wspiera oraz skupia osoby przedsiębiorcze. Daje doskonałą szansę na skuteczną promocję oraz wymianę wartościowych kontaktów. Jest impulsem do aktywnego działania. Cykliczne spotkania tworzone w ramach Dialogu Możliwości składają się z inspirujących prelekcji, wartościowych wrzutek informacyjnych oraz skutecznego networkingu. Nasi prelegenci opowiadają o przerodzeniu własnej pasji w biznes i sposób na życie, o wykorzystywanych przez nich narzędziach, sposobach na rozwój biznesu oraz podejmowaniu wyzwań.

 

Więcej informacji: www.dialogmozliwosci.pl

By | 2017-09-07T11:35:38+00:00 07/09/2017|Aktualności|0 Comments