/, CSR/Nagroda dla Apauly Group Sp. z o. o.

Nagroda dla Apauly Group Sp. z o. o.

Miło nam poinformować, że firma APAULY GROUP Sp. z o. o. za działalność na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz społeczną odpowiedzialność biznesu ponownie została uhonorowana tytułem „Firmy dobrze widzianej” przyznawanej przez Business Centre Club pod honorowym patronatem Elżbiety Rafalskiej Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Nagrodę otrzymaliśmy wczoraj 24 kwietnia w Warszawie podczas 8. Finału Konkursu „Firma dobrze widziana”.
Uhonorowano 54 firmy z całej Polski, w tym 4 z województwa śląskiego.

Firma Apauly Group prowadzi działania na rzecz wsparcia idei project oraz project portfolio managementu, rozwoju nowoczesnej edukacji, w tym myślenia projektowego, programowania i robotyki dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, studentów i osób dorosłych w szczególnej sytuacji na rynku pracy. Wspiera również prawidłowe wykorzystanie funduszy unijnych w Polsce oraz pomaga bezpłatnie we wdrażaniu projektów unijnych w organizacjach pozarządowych i w edukacji.

Szczegóły można przeczytać tutaj: http://bit.ly/2pT7E4R

By | 2017-08-06T10:56:32+00:00 25/04/2017|Aktualności, CSR|0 Comments